Ödeme Seçenekleri

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM ?

 

Yapacağınız alışverişlerin ödemesini kredi kartınızı kullanarak online olarak yapabilirsiniz. Tek çekim ile yapacağınız ödemelerde tüm bankaların kartları geçerlidir. Bunun için ödeme sayfasında şu adımları izlemelisiniz ;

 

Sepet Sayfası > Satın Al > Kredi Kartı İle Ödemek İstiyorum > Bankanız - Diğer Bankalar > Taksit - Tek Çekim

 

Ayrıca anlaşmalı bankalarımız aracılığı ile yapacağınız kredi kartı ödemelerinde, taksitli alışveriş için vade farkı uygulanmayacaktır.

 

Yurt içi Ödeme Seçenekleri

 

Akbank - 6 Taksit
Garanti - 6 Taksit
Yapı Kredi - 6 Taksit
 

Garanti Bonus (Businnes kartlar hariç) , Yapı Kredi World ve Akbank Axess kartları ile peşin fiyatına 6 taksit seçeneği mevcuttur.

Diğer tüm kartlar ile tek çekim alışveriş yapabilirsiniz.

 

Yurt dışı Ödeme Seçenekleri
 
 • Havale ile Ödeme
  Kredi kartı ile Ödeme
  Ambar / Kargo ile Ödeme
  Zolotaya Korona ile Ödeme
  Western Union ile Ödeme

 

Kredi Kartı Bilgilerim Kaydediliyor mu ?
 

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde  kayıt altına alınmamaktadır. Güvenliğiniz için işlemleriniz, 128 bitlik şifrelemelerle  sadece size özgü ekranlarda görünmektedir.  Atabay Kids Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi"'de güvenli ve rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

 

 • HAVALE YADA EFT İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM ?
   

  Yapacağınız alışverişlerin ödemesini havale/eft seçeneği ile yapmanız  mümkün. Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Havale/EFT işlemlerinde Açıklama bölümüne  mutlaka Sipariş Numaranızı yazmanız gerekmektedir.

   

  Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı kısmına  "Atabay Kids Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi" yazmayı unutmayınız.

   

  1 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

   

 • KARGO İLE ÖDEME YAPABİLİR MİYİM ?
   

  Yapacağınız alışverişlerin ödemesini kargo kullanarak yapabilmek için  yurt dışı siparişi yapıyor olmalısınız.  Yurt içinden verilen siparişlerde kargo ile ve kapıda ödeme seçenekleri aktif kullanılmamaktadır.